Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blink-182

3. 12. 2007

Blink-182

ObrazekTom DeLonge

Narozený: 13. prosince 1975
Rodinný stav: od 26. května 2001 je ženatý se svou dlouholetou přítelkyní Jennifer Jenkins, se kterou má dceru Ava Elizabeth narozenou v roce 2002
(Je potencionální gay)
Místo narození: San Diego, CA
Bydliště: Encinitas, California, USA
Oblíbené skupiny: Menudo, The Beastie Boys, Jimmy Eat World, NOFX, Bad Religion, Propaghandi, Pennywise, Descendents, Screeching Weasel, The Queers,...
Oblíbený film: Všechno s nahým Melem Gibsonem, Foreskin Gump
Domácí zvíře: sivý něměcký ovčák
Hvězda, kterou nesnáší: Meg Ryan
Přezdívka ve skupině: "Hot Pants" ("Nadrženej")
Poznávací znamení: Říká, že je gay

Otec: Tom
Matka: Connie
Sourozenci: mladší sestra Karie a bratr Shon


Životpois: Tom Delonge

"Ten, kdo má mozek, pravděpodobně neposlouchá naši muziku.

Ten, kdo je trochu pyšný nebo si cení rodinných hodnot, asi nás pravděpodobně poslouchat nebude." - Tom Delonge

Tom se narodil 13. prosince 1975 ve městě Poway v Kalifornii. Byl vychován matkou Connie, která pracuje jako realitní agent a otcem Tomem Sr., jako vedoucí pracovník v energetické společnosti. Má staršího bratra Shona a mladší sestru Karie.

Ačkoliv vyrůstal v dobrém zázemí a byl vychovávaný, byl problematické dítě. Alkohol poznal již v raném věku. Před svými 15. narozeninami byl vyloučen ze školy za to, že přišel opilý na basketbalový školní zápas. Chodil na střední školu v Poway. Tom se nakonec vrátil dostudovat a všichni jeho přátelé ho vítali se slovy "Vítej zpátky kingu!" Ve skutečnosti to bylo součásti plánu, jak namíchnout školního správce, který Toma nasnášel a on jeho také. A součást toho, že mu učitelé a ostatní zaměstnanci školy, kteří ho nenáviděli, byli ukradení. Strávil také pár hodin na vyučování hraní na trumpetu, protože ho tam rodiče přihlásili. Byl také znám tím, že budil své rodiče v nočních hodinách troubením na trumpetu. I když se zrovna nezdálo, že je nějak talentovaný na hudbu, zaměřil se na kytaru. Začal se o nástroje zajímat na kostelním táboře. Tam měl jeden z vedoucích kytaru a Tom strávil hraním víc času, než jinými táborovými činnostmi. Svou první vlastní kytaru dostal od kamaráda Natea, jehož otec pracoval na skládce. Někdo tam zahodil dokonale použitelnou kytaru. Tak ji dal kamarád Tomovi.

Tom poznal punk na prázdninách v Oregonu, kam přijel za kamarádem. Byl to dychtivý punker a miloval punk. Pustil Tomovi hudbu punkových skupin jako Stiff Little Fingers, Dinosaur Jr. a Descendents. Jeho první dojem z této hudby nebyl nic jiného než hluk a rychlej rámus. Tomovi se punková hudba začala líbit, kdykoli ji slyšel. Krátce po střední škole se dal dohromady s kamarádem Markem, kterého poznal přes nejlepší kamarádku Anne - Markovou sestru. Ta je spolu seznámila. A založili skupinu ještě spolu s bubeníkem Scottem, což byl Tomův nápad. Tom si vybral název skupiny Blink proto, že se mu líbí krátká slova. Věří v existenci mimozemšťanů. Tom je známý svou nemocnou až úchylně zvrácenou myslí a zájmem o U.F.O a záhady. Jestliže se dostane na internet hledá pouze stránky zabývající se touto tématikou. Toto byl i podnět k napsání písně "Aliens Exist". Tomovo nejoblíbenější CD je Less Talk: More Rock by Propaghandi. A zbytek už dopoví toto.

V současné době žije ve městě Encintias v Kalifornii a tráví spoustu času hraním se skupinou a se svou ženou Jennifer se kterou má dcerku Avu. Má německého ovčáka, kterému říká Grey. Nosí oblečení zn. Hurley, sluneční brýle Arnette a boty Converse. Tom nekouří. Jeho žena Jennifer je vždy naštvaná, kvůli části písně "Dumpweed" kde, Tom zpívá "I need a girl that I can train" ("Chci přítelkyni, co si mohu vycvičit"). Nehrál pouze v komedii "Prci, Prci, Prcičky", ale taky ve filmu "Idle Hand" si zahrál zaměstnance ve Fast food bistru. Řekl tam ale pouze dvě slova. ("No konečně!"). Pracoval taky v bistru "Gary's Chicken and Ribbs" v Poway. Taky pracoval na stavbě. Na jeho rtu není pircing, ale pouze napodobenina. Má ovšem 11 tetováni.


Informace o Tomové kytaře: Split into a Mesa Boogie Triple Rectifier amp powering 2 Mesa Boogie 4/12 Rectifier cabs, and a Marshall JCM 900 amp powering a third Mesa Boogie 4x12 rectifier cab

Výroky Toma:

"Doufám, že se tě ta píseň dotkla tak jak to dělá tvůj táta."

"Hej...kolik ti je? 15? Pro Boha! Dej ty věci pryč!"

"Je zima, prší...a toto je to nejnudnější místo na Zemi."

"Chci dosáhnout na jevišti orgasmus, jediný co potřebuji je malý polibek na konec mého penisu. Jen malinký."

"Píšeme písničky o lásce, životním přátelství, jídlu...o tvojí mámě."

"Jedno prso mě strašně vzrušuje a jestli máš tři, budu opravdu, opravdu vzrušený."

"Přišel jsem na jednu fantastickou věc. Když píšete o holkách, potom holky chodí na vaše koncerty. My píšeme hodně písniček o holkách."

"To, že teď hraji před spoustou lidí vůbec nic nezměnilo. Jenom jsem o moc bohatší."

"Řeknu vám, proč se naše skupina objevila ve filmu Prci, prci, prcičky. Producenti filmu hledali po celém světě fakt sexy chlapa. Samozřejmě, že nakonec našli mě. Říkám jim, že do toho půjdu, ale jenom s celou skupinou. A oni na to: "Pokud to je jediná možnost, jak tě získat…"

"Prosím nepředhazujte nám váš špinavý toaletní papír, nemáme hlad."

"Představuji si vás všechny nahé. Teď si vás představuji všechny na invalidních vozíčcích. Ok, sorry to byla píčovina."

"Bereme naši hudbu vážně."

"Nemůžu žít bez mexického jídla."

"Markův penis se pohybuje pouze v 90ti stupňový úhlech."

"Je to zdravý? Déšť, zima, Německo? Kape ti z nosu, horečka?"

"Chlapecké skupiny nemám rád. Nepíšou si vlastní písničky a celá jejich choreografie tancování jsou pohyby, které dělají, když po koncertě mají spolu všichni sex."

"Vypadám jako ženská, když stojím takhle?"

"Do prdele, ztrácím respekt sám k sobě jako umělce... a jako milence."

"Humor se stal takovým klišé a nudným, že už není nic zábavné pokud to není naprosto odporné, až to někoho urazí nebo mu to fakt znepříjemní život."

" V noci jsem se pomočil, když jsem spal, stejně jako každej... špehoval jsem svýho otce, když se sprchoval, stejně jako každej na tomto světě... my nejsme jen srandovní skupina."

"Tento druh hudby má omezený časový rozsah, proto se ji snažíme rozvinout a děláme to jak nejlíp umíme."

"Masturbuval jsem pětkrát za posledních 24 hodin, bolí to, ale myslím, že už to snad přechází."

"Naše pojetí punku je fakt zábavné: je sranda urážet lidi a dělat, co chceme. Ale nikoho nenutíme.

Dělám hudbu pro sebe a pro ty, co ji chtějí poslouchat a líbí se jim. Komu se nelíbí, nemusí ji poslouchat."

"Od prváku na střední jsem už moc nevyrostl. A můj penis taky ne."

"Naši hudbu bereme velmi vážně."

"Někteří lidé si myslí, že jsem idioti a perverzní. A mají pravdu."

"Nejsem gay, jak si někteří myslí. Mám přítelkyni. Ona si myslí, že jsem gay."

"Vždycky se mi líbily ženy. Myslím, že vagína je mnohem hezčí než penis. Myslím, že penis je špatný vtip od Boha. Nelíbí se mi... a já jeden mám."

"Pokud má někdo mozek, asi nebude naši hudbu poslouchat. Pokud je někdo hrdý na něco nebo sdílí rodinné hodnoty, asi nás nebude poslouchat."

"Dost jsem prostudoval ten materiál - o UFO ... Povím vám, že si myslím, že příští rok americká vláda uzná a připustí, že mimozemšťané už Zemi navštívili."

Když se ho jednou ptali na plivání na koncertech odpověděl: "Obvykle jsem moc opilý, abych si na to mohl dávat pozor. Někdy se podívám na své tričko a ono je celé poplivané, ale celé to je ve jménu srandy."

"Mám pocit, že bysme měli častěji zkoušet. Aspoň nám to už roky lidi říkají."

"Je jasný, že mám nejvíc mužských znaků. Pokud by ženskost byl sport, Mark a Travis by měli zlaté medaile."

"Nevím jestli jste někdy měli klystýr, ale určitě to stmelí rodinu a doufám, že to naši kapelu dá taky víc dohromady."

"Nechcem se chovat jako dospělí. Někdo, kdo může zůstat ve stavu dospívání, potom bude na tom o hodně lépe. Podívej se na lidi co dostudovali a pracují od devíti do pěti a podívej se na profesionály ve skateboardingu nebo na chlapce v punkových kapelách. Podívej se, kdo si užije víc zábavy."

Otázky zodpovězené Tomem:

Nikdy se neomluvím za svoji muziku.

Vždy mi je líto, když moje holka toho řekne moc v interview.

Miluju, když moje holka...
...řekne jen tak, že mě miluje.

Mám rád, když lidé...
...chtějí vědět, jak funguje svět.

K šílenství mě dohání...
...vláda.

Vždy jsem chtěl...
...letět do vesmíru.

Vždy se ztrapním, když...
...mluvím o ufonech.

Vždy dělám chyby...
...že dělám vtípky ve špatný čas.


První koncert:
"Byla to skupina Chemical People, pop-punková banda z oblasti Los Angeles. Pamatuji si ten pocit, jaký zažije, když hrajete poprvé před hodně lidmi. Tehdy jich bylo 400."

Koncert, který mi změnil život:
"NOFX společně s The Offspring a Tac to Face. Pamatuju si jak NOFX byli zábavní a nezkazili žádnou legraci. Byl to starý dobrý punk-rock, ale takový barevnější, než jaký jsem si kdy představoval. Odcházel jsem jako jiný muž."

Nejhorší koncertní zkušenost:
"Jednou, když jsme byli na jevišti, reprobedny přehrávaly naši hudbu zpětně tak nahlas, že jsme se slyšeli několikrát. Docela nás to na pár týdnů rozhodilo."


Oblíbené desky:

01. Descendents - Milo Goes To College
02. Propagandhi - Less Talk, More Rock
03. Fugazi - Repeater + 3 Songs
04. NOFX - Punk In Drublic
05. Pennywise - Unkwon Road
06. Jimmy Eat World - Static Prevails
07. Stiff Little Fingers - Inflammable Material
08. Far - Water & Solutions
09. Beastie Boys - Pauls Boutique


Věděli jste o Tomovi?

Tom věří v mimozemšťany a spiknutí okolo nich. Také je přesvědčen, že byl unesen, a že mu byl prozkoumáván zadek...schválně.

Ve scéně z All The Small Things, kde Mark imituje Ricky Martina a potírá si hrudník voskem, když se dobře podíváte do pozadí, uvidíte milující se pár. To je Tom se svojí přítelkyní, Jennifer.

Tom si barví nehty (pouze na levé ruce) na černo.

Pokud si pozorně poslechnete písničku Degenerate, skoro u konce můžete slyšet jak si Tom prdne a omluví se.

Když jsou na tour, Tom každý den cvičí.

Tom nekouří.

Tom se seznámil s Jennifer na večírku.

Jennifer studuje na vysoké škole designérku interiéru.

Tom vybral jméno Blink, protože má rád krátké slovní výrazy.

Tom má napodobeninu piercingu ve rtu.

Jestliže se podívate podrobněji na videoklip k písni "Adam's song", můžete vidět Toma, jak stojí před restaurací Sombrero. Tom byl zeškoly vyhozen dvakrát.

Tom má černého Forda Expedition.

Na obalu jejich živého alba je chyba. Tomovi namalovali černě nalakované nehty na levé ruce, doopravdy si je ale lakuje jen na pravou ruku.

MARKUS ALLEN "FISH GUTS" HOPPUS (Basová kytara & zpěv)

ObrazekMark Hoppus

Narozený: 15. března 1972
Rodinný stav: Ženatý od 2. prosince 2000 se Skye Everly. V roce 2002 se mu narodil syn Jack
Bydliště: Carmel Mountain Ranch, San Diego, USA
Místo narození: Ridgercest, CA
Oblíbené skupiny: Descendents, Jimmy Eat World, Riverfenix. The Cure, Fenix* TX, Stone Temple Pilots, NOFX, Face To Face, Promise Ring, The Get Up Kids
Oblíbený film: Caddyshack
Domácí zvíře: Ahi, bílý jezevčík
Přezdívka ve skupině: "Fish Guts" (Rybí Střeva)
Poznávací znamení: Běhá nahý, rád šplhá na lampy

Otec: Tex
Matka: Carrie
Sourozenci: mladší sestra Anne


Mark chodil na střední školu Burroughs High School v městě Ridgecrest v Kalifornii. Markův otec se jmenuje Tex, matka Carrie a jeho mladší sestra Anne (Anne momentálně chodí s Damonem z kapely Fenix TX...). V Blink-182 zpívá a hraje na basovou kytaru a také to byl on, kdo se objevil nahý na jevišti během jejich vystoupení v pořadu MTV Castaway Countdown, kde hráli písničku "What's My Age Again?," a protože mu to nestačilo, tak se nahý také objevil v pořadu KROQ v roce 1999.
Ale to není jediné, co Mark dělá na jevišti: při koncertě v Bostonu si sebou vzal nafukovací ovci a strčil jí do zadku bubnovací paličky a to vše hodil mezi fanoušky (jak pěkné od něj...).
Naneštěstí pro všechny fanoušky z Evropy (tedy i pro nás) řekl, že nesnáší hraní na tour po Evropě, že tam jim lidi nerozumí. (toto snad ani nemá cenu komentovat...). Nicméně přes to všechno, Mark umí úžasně psát písničky: "Dammit" napsal v rekordních 5 minutách, do teď se mu to už nikdy znovu tak rychle nepodařilo. Je to o rozchodu, který se ve skutečnosti nikdy nestal, "Going Away To College" na den Sv. Valentína poté co viděl film "Can't Hardly Wait" a "Adam’s Song" byl inspirován klukem, který spáchal sebevraždu. Po poslechu téhle písničky spáchal další sebevraždu student z Kolumbie.
Mark skončil s kouřením, nemá žádné tetování, ale má v levém uchu náušnici a piercing na bradavce. Je fanoušek Disneyovek. Nemá rád chuť piva. Při jednom vystoupení se při koncertu vychcal do kríglu, ale tak aby to diváci neviděli, a pak ho nenápadně vyměnil za druhej krígl s vodou a vylil to na diváky, ti si samozřejmě mysleli, že je tam něco jinýho než voda. Je ženatý se Skye Everly (pokud máte album "The Mark, Tom And Travis Show" můžete v písničce "Going Away To College" zaslechnout jak Mark mírně obmění text a zazpívá její jméno). Má také s ní syna Jacka. Mark má na koncertech zvyk, že vždy něco napíše na reproduktor. Prostě cokoliv od "Ahoj mami!" až do "Nemám ponětí, kde vlastně jsem". Jednou napsal vzkaz Skye poté, co bojovali, kdo koho miluje víc. Napsal "Já tě miluju víc". Skye pracuje v MTV. Rád jí ovesné vločky s vodou místo mléka. Navštevoval vysokou školu v Kalifornii. Mark volno tráví na rybách a hraní na Playstationu a Nintendu 64. Má psa - bígla - Ahiho. Když není zrovna nahý, nosí Oblečení Hurley, boty Puma a sluneční brýle Black Flys. Markův hrdina byl, je a asi taky bude Homer J. Simpson. Jeho oblíbené skupiny jsou "Jimmy Eat World", "Riverfenix" a "Get Up Kids"... Mezi své oblíbené filmy řadí "Caddyshack", ale taky by Vám klidně řekl, že filmy od Walta Disneye jsou skvělé... Jeho přezdívka ve skupině je "Fish Guts" (Rybí Střeva). Momentálně bydlí v Carmel Mountain Ranch v Kalifornii.


Informace o Markově kytaře: Fender Custom Shop Precision bass and Jazz bass.

Mark řekl:

"Jestli mám přítelkyni? Ne, já ji nepotřebuji, mám přece psa."

"Myslím si, že věk je jen jedno velmi hloupé číslo."

"Všichni jenom chtějí vědět, jak velké jsou naše penisy."

"Nemám rád víno, mám rád drinky. Ani pivo nemám rád. Pivo je pro chlapy, drink pro gentlemany."

"Pro mě je sex s děvčetem závod o orgasmus... A já jsem neporazitelný."


Věděli jste o Markovi?

Jednou, když byl Mark malý kluk, odešel z domů z sám. A předtím se díval na televizní zprávy o maniakovi, který zabil mnoho lidí s svou motorkou. Náhle uslyšel zvuk motoru někde v ulici, začal křičet. Ale nic se nestalo, protože to byl pouze muž, který projížděl na motorce kolem jeho domu.

Mark bydlí ve slepé uličce jeho ulice.

Mark zbožňuje Homera Simpsona.

Markova škola v San Diegu má nejlepší zápasnický tým.

Mark má alergii na metal.

22. Července 2001 byla Markova váha 225 liber.

Než Mark s Tomem založili blink, hrál předtím ve více kapelách jako: "Pier 69", "Of All Things" , "Attic Children".

Mark si myslí, že Disneyovy kreslené seriály jsou opravdů úžasné. Takže když má volný čas, tak je sleduje.

Markova svatba trvala jen 15 minut. Mark totiž na své svatbě nosil tenisky.

Mark říká, že ho nic nemůže zmást.

Ve videoklipu písně Josie lidé házejí po Markovi opravdové jídlo.

Když má Mark volnou chvilku, tak mluví se svou ženou po mobilním telefonu. Na konci každého měsíce platí za telefon obrovské sumy.

Mark má dvě auta: Mercedes E320 a bílého Forda Expedition.

Markovo hlavní pravidlo v životě zní: "Pokud jsi udělal něco špatně, pak to prosímtě všechno naprav."

TRAVIS LANDON "FUCK BOY" BARKER (Bicí)

ObrazekTravis Barker

Narozený: 14. listopadu 1975
Rodinný stav: Rozveden s Melissou, má 2 děti s novou ženou Shannou Moakler.
Místo narození: Fontana, CA
Bydliště: Riverside, CA
Oblíbené skupiny: Police, Red Hot Chilli Peppers, Old Dirty Bastard, Descendents, Method Man, Bad Religion, NOFX, Dag Nasty
Oblíbený film: True romance
Domácí zvíře: 3 psy; Lil Kim, Q-Tip a Clarence
Hvězda, kterou nesnáší: Britney Spears
Přezdívka ve skupině: "Fuck Boy" (Zasraný Synek)
Poznávací znamení: Je obvykle velmi tichý, sbírá caddylacky, má přes 50 tetování (nejznámější je rádio na břiše)

Otec: Randy
Matka: Gloria †
Sourozenci: ?


Travis vyrostl v docela špatné čtvrti města Fontana v Kalifornii. Tam žil se svým otcem, strojníkem Randym a jeho matkou, Glorií, která se starala o děti. V jeden osudový den, zrovna když nastupoval na střední školu, jeho matka zemřela na rakovinu, kterou jí zjistili pouhé tři měsíce před úmrtím. Je zbytečné říkat, že Travis byl zničený. Až dosud, matka pro něj dělala vše. Vlastně to byla ona, kdo nastartoval Travisovu kariéru bubeníka - už ve 4 letech začal na bubny hrát. Travisova matka mu na smrtelné posteli řekla, aby dál hrál hudbu a splnil si své sny. Tak se Travis rozhodl dokončit střední školu a začít hudební kariéru. Proto si také nechal potetovat celé tělo, aby si nikde nemohl sehnat práci, a tak si na celý život zajistil, že bude dělat jen to, co ho baví - bubny. Chtěl skončit s tetováním, protože kvůli němu vyletěl ze školy, ale nakonec v něm přece jen pokračoval. Na svém tělě má přes 50 tetování. Všechno od Johna Sancheze a tsálo to přes 7000 dolarů. Hrál v mnoha punkových skupinách, nejprve ve Feeble a pak přestoupil k Aquabats, ve které byl pod přezdívkou "Baron Von Tito". Travis se k Blink-182 připojil v létě roku 1998, poté, co bývalý bubeník Scott Raynor, odešel před koncertem. Mark s Tomem narychlo sháněli alespoň záskok za Scotta, když objevili Travise, který byl na turné s Aquabats. Hudbu Blink-182 se naučil za méně než hodinu (Tom musel sehnat tišší paličky na bubny, aby jiné skupiny neslyšely, jak Travis nacvičuje v zákulisí), kluci byli z Travise příjemně překvapení a tak se s ním po koncertě dohodli na trvalé spoulupráci.
Travis má po celém těle piercing a hlavně tetování, které pro něho má velký význam. Také provozuje svůj vlastní obchod pojmenovaný "Famous Stars and Straps." I když není navenek tak bláznivý jako Mark nebo Tom, je to pořád jeden z těch kluků, co sedí tiše na svém trůně za vším tím rámusem.
Travis jezdí s Cadillacem 66 Coupe de Ville, který má stahovací střechu. Cadillacy taky sbírá a nejen ty. Chvíli pracoval jako zametač v Laguna Beach. Jeho pes se jmenuje Tim - je členem Policie Inland Empire Underwear. Travis je iiž jednou rozvedený, ale našel si novou přítelkyni se kterou má dítě, a později se s ní oženil.
Travis je také členem další hudební skupiny Transplants. Transplants jsou: Tim Armstrong (zpěv, kytara), Travis Barker (bubny) a Rob "SR" Aston (zpěv). Jejich hudba je velmi originální směska stylových vlivů, které nemají daleko k punk-rocku. Jsou v tom také znát vlivy hardcorových kytar, hip-hopu a tanečních rytmů, rapových skečů. To všechno dohromady uceluje duch rokenrolu.


Skupina Aquabats napsala o Travisově odchodu toto:

"Travis (The Baron Von Tito) byl s naší skupinou zhruba dva roky, v letech 1996 - 1998. V létě r. 1998 jsme byli na tour s Primus a Blink-182. Během toho tour, jsme se spřátelili s dalšími skupinami. Po této tour jsme udělali další, menší, s Madness a Blink-182, během něhož bubeník Blinků - Scott - zmeškal pár koncertů, a protože Travis je jeden z nejlepších bubeníků na světě, Blink jej požádali, aby nahradil Scotta. A stalo se. Později jsme se dozvěděli, že jej Blink-182 požádali, aby se stal jejich bubeníkem. Po této tour jsme hráli pár koncertů v Disneylandu, když Travis přišel s tím, že by měl odejít, aby mohl hrát v Blink-182. Byli jsme z toho mimo, protože Travis byl tak dlouho náš přítel, ale pochopili jsme, že to byla pro něj velká příležitost, protože album Blinků právě dostalo zlatou desku a měli obrovský potenciál. Tak jsme řekli "OK", dodělejme posledních pár koncertů a pak se poohlédneme po jiném bubeníkovi. Bohužel Blink-182 už měli naplánované koncerty s Travisem, které se kryly s našimi. Snažili jsme se to nějak vyřešit, ale protože to nějak nevyšlo, Travis odešel. Travisovi přejeme všechno nejlepší a doufáme, že jednou, se uvidíme, v kině, na tajné premiéře. Bude se ukazovat, a chodit, za ruce, s těmi kluky, a my se usmějeme, a on zamává, budeme předstírat, že je to v pohodě, toto je dospívání, myslím." (V poslední větě jsou jak jste si všimli jsou použity verše z písně Dammit).


První koncert:
"Van Halen. Jediné, co si pamatuji jsou bubny."

Koncert, který mi změnil život:
"Poprvé jsem viděl Face to Face. Díky nim jsem poznal úplně nový styl hudby."

Koncert, který mi vzal dech:
"Sledoval jsem Police a věděl, že nemůžu být bubeníkem."


Skupiny, ve kterých Travis hrál:

The Aquabats (96-98)
Feeble
The Vandals
Suicide Machines


Další CD, na kterých se podílel:

2002: Box Car Racer - Box Car Racer
1997: Aquabats - The Fury Of The Aquabats
???? : Feeble - All Dressed Up And No Where To Go


Další videoklipy, ve kterých se objevil:

Box Car Racer - There Is (2002)
Box Car Racer - I Feel So (2002)
New Found Glory - My Friends Over You (2002)
Box Car Racer - There Is (2002)
P. Diddy - Bad Boy For Life (2001)


Věděli jste, že...

...Travisovo životní heslo je žij rychle, umírej legračně
...Travis začal s tetováními, protože se na střední škole nudil
...Travis jednou sbíral odpadky v Laguna Beach
...Travis se popral před Taco Bell (restaurace) a nakopal pár chlápkům prdel, ale bohužel si zlomil malíček
...Travisovo jméno se neobjevilo v titulcích filmu Prci, prci prcičky, ale bylo tam jméno Scotta Raynora
...Travis se na Vánoce r. 2000 zasnoubil a nějakou dobu o tom Markovi ani Tomovi neřekl
...Travis maturoval v roce 1993 na Fontana High School
...Travis vyučuje hraní na bubny
...Travis byl na škole členem jazzové kapely
...Travis chtě být profesionální skater, ale vzdal se svého snu pro své zranění


Travis řekl:

"V této kapele je všechno pěkný.
Je to mnohem jednodušší než v těch devíti, ve kterých jsem byl před tím."

"My jsme jen jedna malá, směšná, punková skupina."

"Čí je to pivo?"

"Naše hudba nemá nic společného s politikou. Chceme se hlavně bavit."


Travis používá tyto značky bubnů:

Orange County Drum Percussion drums, Zildjian Z Cymbals and 5B sticks, Remo Coated Emperor drum heads.

Drums: Orange County Drum & Percussion
in custom yellow finish with black hardware
A. 12x14 tom
B. 06x14 snare (20-ply, vented)
C. 08x12 tom
D. 14x16 tom
E. 18x22 bass drum

Cymbals: Zildjian
1. 14" Projector hi-hats
2. 18" Z Custom crash
3. 21" A Sweet ride
4. 19" Z Custom crash
5. 18" Oriental China


Free Music
Free Music
Free Music
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář